Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
480 postów 1309 komentarzy

Swiat Akwedukta

Akwedukt - Zyje dosc dlugo i staram sie mysleć. W życiu działam na wielu obszarach :-) Fizyka, sztuka inżynierska i logika - to podstawy myślenia racjonalnego. Ale również wiem sporo o duchowości. Bo przed nią przyszłość.

Czas próby nadchodzi. Ukryta banda działa. MON Polski - wara nam od tego.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Oto najnowsze wiadomości... Wszystko wskazuje na to, że nagorszy scenariusz zaczyna się sprawdzać - najpierw (jak zwykle) w "padgatowce" medialnej. Żeby tylko polskiemu MON nie przyszło do głowy wysyłać tam polskich żołnierzy. DOŚĆ tego.

USA koncentrują wojska wokół Iranu. Tworzą superbombę.

Wg onet.pl:

USA w pośpiechu konstruują najsilniejszą dotąd na świecie bombę konwencjonalną, która mogłaby zniszczyć ośrodki i nuklearne w Iranie, ukryte pod ziemią lub w górach - informuje agencja Rosbałt. Izraelskie media piszą, że znacznie wzrosła liczba lotów amerykańskich samolotów bojowych i transportowych w rejon Zatoki Perskiej. Amerykanie rozpoczęli również przerzucanie w tej region wojsk i sprzętu. Dzisiaj prezydent Iranu, w 33. rocznicę rewolucji islamskiej, poinformował, że "w nadchodzących dniach świat będzie świadkiem ogłoszenia przez Iran bardzo poważnych i znaczących osiągnięć nuklearnych".

Amerykański Kongres zaakceptował wydzielenie 81,6 mln dolarów na ulepszenie największej bomby lotniczej, jaka znajduje się na wyposażeniu amerykańskich sił powietrznych.Jak powiedziała przedstawicielka Pentagonu, Elizabeth Robbins, sprawa była pilna, choć nie ujawniono szczegółów wniosku do Kongresu ws. przyznania środków na bombę. Pod koniec stycznia media informowały, że Pentagon zwrócił się do rządu USA z prośbą o przyznanie dodatkowych funduszy na rozwój i modernizację tzw. bomb przeciwbunkrowych"Wall Street Journal" zauważał wówczas, że Departament Obrony zdecydował się na taki krok w  związku z brakiem bomb konwencjonalnych zdolnych zniszczyć podziemne obiekty atomowe w Iranie.Przeprowadzone testy wykazały, że nawet gigantyczna 13,6-tonowa bomba przeciwbunkrowa "Massive Ordnance Penetrator" zawiedzie, ponieważ Iran dodatkowo zabezpieczył swoje obiekty i ukrył je na dużej głębokości.

 

 

KOMENTARZE

 • Banda...
  Ta Banda działa od wielu lat - jest coraz bardziej pewna siebie.
  Chce zawładnąć całym światem - NWO.

  Czemu im to tak łatwo przychodzi?

  Bośmy jako ludzie naiwni i durni.

  Jest tak wiele sygnałów ostrzegawczych - znanych tylko odważnym i myślącym nie tylko o własnej dupie ale o czymś znacznie większym.

  O Losie człowieka na Ziemi.

  Jakoś tak dziwnie przypomniał mi się poprzez skojarzenie słów "Los człowiea" - Szołochowa.

  Każdy człowiek na ziemi powinien poznać tą powieść a jeszcze lepiej film. Wstrząsający do bólu:

  http://www.youtube.com/watch?v=RYgLfWba3bE
 • @Dumający 17:10:16
  To dobry film, chociaż trochę nieprawdziwy.
  Główny bohater po ucieczce z niemieckiej niewoli od razu zostaje ponownie wcielony do Armii Czerwonej, podczas gdy w rzeczywistości zostałby najpierw poddany "obrabotce" w NKWD a następnie albo rozstrzelany albo zesłany do Gułagu albo wcielony do batalionu karnego - tzw. sztrafbatu.

  Działo się tak dlatego że sowieckie kierownictwo uważało każdego krasnoarmiejca który dostał się do niemieckiej niewoli za zdrajcę ojczyzny ("izmiennik rodiny").

  Prawdę o tym można zobaczyć w bardzo dobrym współczesnym filmie rosyjskim "Sztrafbat" - polecam
 • @Ptasznik z Trotylu 18:02:06
  http://www.youtube.com/watch?v=B1Q4F5a8ztg&feature=results_main&playnext=1&list=PLF8B84A44286F45B9
 • Szanowny Autorze
  Wiem, że to wszystko groźnie brzmi, a wygląda jeszcze straszniej. Mając na uwadze, że największej 'kolebce demokracji' udało się oszukać własny naród i wysłać swoich żołnierzy do Iraku celem poszukania czegoś, czego tam nie było, to wszystkie te historie/spekulacje i przewidywania mogą naprawdę się ziścić.
  Gdyby się szerzej przyjrzeć, to ruchy społecznego niezadowolenia w Rosji też nie zrodziły się samoistnie - zostały uruchomione na potrzebę interwencji zbrojnej przeciw Iranowi.

  Obym był złym prorokiem.

  Pozdrawiam

  PS
  Gdyby doszło do interwencji, to będzie poważny początek końca USA. I to byłaby jedyna dobra wiadomość.
 • nie płaczcie i nie odwracajcie kota ogonem...
  to co się dzieje to usuwanie wrzodów z ciała wolnego świata...i powininście być im tym Amerykanom wdzięczni choćby z tego powodu że nie będziecie musieli wy ani wasze dzieci zacząć się bać wkrótce BOMBY ATOMOWEJ STAMTĄD...taka broń w rękach szaleńców to prawie pewna zagłada całego świata...
 • @Wiktor Smol 18:29:21
  Początek końca USA maja wszyscy juz dawno za sobą. Obecnie jest jego srodek.
  Koniec to 2 lub 4 lata jeszcze trzeba poczekac.
  Dla nas wazniejszy jest koniec UE, bo tu rozegraja się najwazniejsze dla nas rzeczy.
 • @val 19:32:17
  Masz rację.
  Po co partyzantce bomba? Lepiej niech ma ja tylko okupant i kilku jego kamratów. Reszta bydła przecież jest nieodpowiedzialna.
 • @Ptasznik z Trotylu 18:02:06
  Tak rzeczywiście było. Kto z Rosjan dostał się do niewoli, z definicji był zdrajcą. Normalnym ludziom to się w głowie nie mieści - ale wtdy normalnie nie było.
 • @val 19:32:17
  Po raz kolejny mamisz bez żadnych, jak to wcześniej ująłeś "merytorycznych argumentów". Przestań straszyć, pokaż dowody! Boisz się o swój dom Izrael? Nich zniknie w końcu z map i świat będzie lepszy!
 • @Akwedukt 20:16:05
  Istnieje jeszcze jedna tajemnica związana ze Stalinem ale to już jest tak potworne że wierzyć się nie chce, tym bardziej że jak dotąd nie odnaleziono dokumentów z tym związanych.
  Oto w 1948 r. tow. Stalin miał jakoby "zatroszczyć się" nadmierną liczbą inwalidów wojennych obciążających budżet (leczenie i renty) Kraju Rad w okresie intensywnych zbrojeń mających dorównać potencjałowi USA.
  Kilkaset tysięcy frontowych żołnierzy - kalek zebrano i "paszli w razchod".
  Dokumentów , jak pisałem , nie odnaleziono a umysł buntuje się przeciw takiej potworności.
 • @Ptasznik z Trotylu 20:38:26
  Ten film właśnie o tym (nigdy nie był rozpowszechniany oficjalnie)
  http://www.youtube.com/watch?v=FFYyD_fEru0&list=PL13DB72F7EC6B37C8&index=7&feature=plpp_video
 • @radosław 20:05:29
  szkoda takich ,,przewidywaczy" co to wieszczą w pewnie alkoholowym widzie,bo inaczej się tego nie da wytłumaczyć,są uczeni w mowie i piśmie bardziej podziwiani w świecie za trafność ich przewidywań którzy twierdzą że za dwa trzy lata Amerykanie staną się niekwestionowanym hegemonem na tym ŚWIECIE i nie będzie nikogo kto mógłby im stworzyć nawet cień zagrożenia...i to szanowni wątpiący juz dzieje się na waszych oczach...praca wycinania światowych wrzodów właśnie się rozpoczęła...i na nic zda się lament operowanego obecnie i paru innych czekających na zabieg w strachu że lekarzowi może zadrżeć ręka i wytnie przy okazji więcej niż pacjent sobie życzy ...zyczyć wypada powodzenia operacji a czy pacjent przeżyje ...to zależy od niego samego...lekarz wyjdzie cało ..to pewne...
 • @radosław 20:11:56
  i na dodatek...asysta przy głownym lekarzu jest rzeczywiscie doborowa...i dzięki im że zdecydowali się robić to pod narkozą...a mogli na żywca...
 • @val 20:57:51
  Jeszcze nie tak dawno ci Twoi uczeni w mowie i piśmie (w kraju i za granicą) przewidywali dobrobyt w Polsce, bo przecież przyjdą inwestycje i że wszystko trzeba przebudowac i wystarczy tylko zlikwidowac to co jest teraz no i zacisnąc pasa na jakies 1,5 roku.
  Wcześniej natomiast ci Twoi uczeni w mowie i piśmie (włącznie z Brzezińskim) przewidywali "wieczność" systemu Demoludów i ZSRR.
  Wszystkie te prognozy Twoich uczonych w pismie nie były warte funta kłaków i zapewne Twoje przy nich przewidywania tyle samo są warte.
 • @Xedos 20:20:57
  hi..hi..już był taki jeden co sobie życzył aby tak się stało...tylko jakoś nic z tego nie wyszło ...a ty zbrodniarzu dołączyłeś do niego tym swoim niespełnionym marzeniem...
 • @val 21:20:37
  Kolejne inwektywy...Na razie to Izrael, USA i WB są zbrodniarzami na tym Świecie. Skończyły się argumenty, zaczynają inwektywy. Już widać co z Ciebie za jeden :D
 • @val 19:32:17
  "...choćby z tego powodu że nie będziecie musieli wy ani wasze dzieci zacząć się bać wkrótce BOMBY ATOMOWEJ STAMTĄD...taka broń w rękach szaleńców to prawie pewna zagłada całego świata..."

  Ciekawe, że nie musimy się bać bomby TNT, ani gazów bojowych.
  Jeśli zaś chodzi o środki masowego rażenia, to mądrym rozwiązaniem byłoby ich zakazać w ogóle. Prac, wytwarzania, przetwarzania, składowania i oczywiście użycia. Jest kilka arsenałów do zlikwidowania pod nadzorem ONZ. Nie? Na przykład US Army i "start'y" tu nic nie wnoszą..

  Głowica jest głowicą, trzeba mieć środki do przenoszenia, a zmartwieniem i zajęciem stron innych jest przeciwdziałanie tym środkom w razie "W". Nawet gdyby Iran, Irak, czy kto tam następny na liście, miał kilka głowic i nawet miał skuteczne srodki przenoszenia i na to wszystko postanowił samobójczo ich użyć, to i tak dalej nie widzę zagłady całego świata. Jeszcze takiej bomby - niszczyciela planet nie opatentowali, a już tym bardziej w Iraku, czy Iranie.

  Tymczasem chodzi o zasoby tych krajów podbitych i zachowanie monopolu arsenału ABC przez obecnych potentatów, nie ich likwidację. Plus niemieckie uderzenia prewencyjne, bo ktoś się na wolną autostradę nie zgodził i nie zamierza jej negocjować po myśli budowniczych. Tyle w temacie.
  Reszta to bajeczki dla naiwnych..
 • @Torin 21:57:03
  Z syjonistą od "wycinania wrzodów" nie ma co rozmawiać ;]
  Tak czy siak bardzo trafne wnioski....
  Pozdrawiam!
 • Irańczycy i Syryjczycy powinni uważać na swoich sojuszników Rosjan
  Saddam i Kadafi przejechali się na współpracy z "Rosjanami" . Moskwa jest trzecim na świecie pod względem wielkości skupiskiem ludności pochodzenia żydowskiego.
  Polscy bezpieczniacy , mający korzenie sowieckie (rosyjskie? a najprawdopodobniej starsze i mądrzejsze) organizowali "wiosnę" zeszłego roku w Egipcie. W momencie wybuchu "wiosny" w Kairze znajdowały się 2 ekipy TVP i jedna Polskiego Radia. Muszę przypomnieć nazwiska trójki "dziennikarzy" , którzy na nasze konto rozwalali reżim Mubaraka w Egipcie . Są to Karolina Kozińska , Robert El Gendy i Piotr Górecki . Tych działających w tle przepraszam , ale siłą rzeczy ich nazwisk nie byłem w stanie poznać.
 • @superfajny 22:19:37
  Warto przypomnieć, że znaczny % członków NKWD było koszernych!
  http://www.youtube.com/watch?v=ZN-l3dPUrfs
 • @Antoni1 23:00:50
  Pięknie powiedziane! Na dowód daje linka, list od Żyda, który nie jest syjonistą. Bardzo ciekawy! Polecam!
  http://www.jvlradio.com/wwwboard/messages/62.html
 • @Xedos 23:14:24
  Aha, dodam jeszcze, że dziś robi się wszystko aby skłócić narody! Wszystkich, ze wszystkimi, aby dokonać depopulacji Świata. A na wojnie jak zwykle ktoś zarobi, siedząc wygodnie w swojej willi. Gdyby nie udało się tego zrobić konwencjonalną bronią i przy pomocy nienawiści między narodami, rypną tą val'owską "bombką atomową". W końcu mają schrony, w których są schowane wszystkie znane nauce nasiona roślin. Nowy "potop" Boży?
 • @autor
  albo tu albo w s24 było, że nierząd negocjował z Izraelem most powietrzny wraz z naszymi F16. Więc jeśli chodzi o Iran to jedynie rozbicie wszystkiego w cholerę mogło by ryżego powstrzymać przed przyłączeniem się.
 • @val 19:32:17
  boimy się bomby atomowej Izraela i tego, że jeśli tam sytuacja zrobi się zbyt gorąca to zrobią z Polski Judeopolonię. Po to jest m.in. akcja Heart. I tego się boimy, my Polacy. Że w Polsce będziemy Palestyńczykami.
 • 12 metrow specjalnego betonu i bomba dochodzi mniej wiecej do
  polowy grubosci :)

  Te 12 metrow Iran z cala pewnoscia potrafil wlasciiwie polozyc.
 • @fritz 00:14:31
  Myślę, że Chińczycy też mają coś, co pływa pod wodą i potrafi namierzyć kogo trzeba.
 • @Andrzej22 02:54:03
  Oby żaden z tych scenariuszy się nie spełnił. Tak czy siak powinniśmy iść swoją drogą. Nie podążać ani za USA, Rosją, czy IV Rzeszą, bo odnoszę wrażenie, że wszyscy chcą coś ugrać kosztem Polski...
 • bo lubimy wojne (polskie napisy)
  http://www.youtube.com/watch?v=d0SpB5b54jA
 • @Xedos 21:28:57
  inwektywy ??? czyżbym to ja życzył Żydom kolejnego holocaustu...no bo jak inaczej zrozumieć twoje życzenie że byś się najbardziej cieszył jakby oni znikli z powierzchni ziemi ..
 • @Czartoryski 07:40:19
  Ze smutkiem to czytam . Coraz więcej zwierzat ludzkich dochodzi do głosu.
 • dla "polsko jezycznych"
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=BtSv3x6lh3o#!
 • @val 07:23:55
  a kto sfinasowal IIws?
 • Oskarżenia o agenturalność na rzecz Rosji nie są żadnym argumentem w "anonimowej" dyskusji
  Co można pomyśleć o ludziach , którzy wbrew faktom twierdzą , że USA są naszym sojusznikiem . Nie są. Polskę traktują instrumentalnie . Clinton wyraża swoje rozczarowanie brakiem decyzji "polskiego rządu" w sprawie obrabowania nas przez Izrael . Obecny ambasador USA w Polsce przy obejmowaniu placówki deklaruje , że najważniejszą dla niego sprawą będzie doprowadzenie do obrabowania Polski z 65 miliardów dolarów przez Izrael. 65 miliardów dolarów to jednoroczny budżet naszego państwa. Jeżeli kiedyś dojdzie do realizacji planów amerykańsko-izraelskich to nasze państwo przestanie istnieć.Samo sformułowanie takich żądań jest wypowiedzeniem wojny.
 • @kanton 07:45:19 o zwierzetach
  takie czasy. bydlo rzadzi, a za nim cieleta stadem.
 • @Czartoryski 08:02:19
  ciekawe pytanie,warte szerszej odpowiedzi...a ja tak nawiasem ...samodzielnie i samotnie nic my jako POLACY w dzisiejszym świecie niew wywojujemy...to po pierwsze ,do kogo mamy się dołaczyć aby zagwarantować przynajmniej to co jeszcze mamy,zależnie od decyzji wybrać odpowiednich ludzi do rządu...i mobilizować społeczeństwo,szerzyć patriotyzm ,czcić bohaterów ,wspierać mających autorytet ,niszczyć wrogów...
 • Rekiet , którego domaga się Izrael jest wierzchołkiem góry lodowej
  Amerykańskie banki i korporacje wyzyskują nas nie gorzej od poprzedniego "sojusznika". Neokolonialna umowa ACTA narzucona polskim skorumpowanym kacykom jest jasnym określeniem stosunku USA do Polski.
 • @val 09:19:36
  warto przyjrzec sie historii w kontekscie aktualnych wydarzen, by zrozumiec co naprawde sie dzieje. pomoze to w zrozumieniu dokad zmierzamy, a moze raczej dokad nas wioda. ci, ktorzy zainscenizowali IIws posluguja sie znow tymi samymi sposobami by wywolac kolejna swiatowa zawieruche, ktora jak wszystkie poprzednie, ma im tylko sluzyc. oni sa winni zagladzie niezliczonych milionow ludzi na calym swiecie, w tym kilku milionow zydow. ich sposobem jest dzielenie i sklocanie ludzi na tle religijnym, etnicznym,..etc. nie pozwolmy sie dzielic, bo wyladujemy tam, gdzie nas wioda.
 • @val 07:23:55
  Tobie wolno wartościować ludzi, a mnie nie? Ty możesz życzyć holokaustu "wrzodom"? Ja widzę ten wrzód gdzie indziej? Widzisz, ja w odróżnieniu od Ciebie nie uważam się za lepszego. Niestety Żyd będący Polakiem, zawsze najpierw będzie Żydem, widać to w twojej postawie. "Naród wybrany"... pfff...
 • @Xedos 14:49:52
  nie rozumiesz co to jest holocaust tak pisząc jak przeczytałem ,chyba jeszcze nie ukończyłeś szkoły podstawowej,od wycięcia wrzodu i krótkiego pobytu w szpitalu nikt jeszcze nie umarł,a wręcz odwrotnie ,z blizną ale żyje się bardziej przyjażnie do sąsiadów...zrozumiałeś...???
 • @Xedos 14:49:52
  a co do ŻYDÓW ...no cóż tuż po wojnie mój wujek będący w partyzance został wydany przez żyda ubecji...pewnie by stracił życie bo złapali go z bronią i odniósł rany w walce ale wywiezli go cichcem ze szpitala...no cóż czy ja mam być wrogiem wszystkich ŻYDÓW na świecie ,czy tylko tego jednego...??? wśród nich są też zadeklarowani komuniści,socjalisci,mordercy tacy jak we wszystkich nacjach...czy u nas wszyscy ubecy którzy mordowali Polaków TO PONIEŚLI ZASŁUŻONĄ KARĘ ??? taki bliski przykład ,zbrodniarz Jaruzelski ma się całkiem dobrze a jego ofiary i ich rodziny nadal cierpią oglądając jego zadowolną minę jak wita się z obecnym prezydentem KOMOROWSKIM a ten uniżenie wyciąga DO NIEGO RĘKĘ NA PRZYWITANIE..co o tym sądzić ??? nie wspomnę już o zbrodniarzach którzy doprowadzili do MORDU SMOLEŃSKIEGO...
 • @val 16:42:23
  Przepraszam, a kim ty jesteś, żeby decydować kto jest wrzodem? Wiem doskonale co to jest holokaust! Prawdziwy holokaust przeszli rdzenni mieszkańcy ameryk! Był też holokaust Słowian, nie tylko Żydów. W Palestynie też trwa...Dla mnie każde masowe morderstwo jest złe, a prewencyjne mordy, za to co ktoś może zrobić, a jeszcze nie zrobił, jest skrajnym barbarzyństwem. Wielokrotnie mówiłem, że są ortodoksyjni Żydzi, żyjący według dekalogu, ale dziś widać, że jest ich mniejszość. Po doświadczeniach związanych z Irakiem i ich rzekomym posiadaniem broni masowego rażenia, nie uwierzę już w brednie mainstream'u, tym bardziej w Twoje, specjalisto od "wrzodów". Kończę polemikę z Tobą, nie będę odpowiadał na "obracanie kota ogonem".
 • @val 16:34:00
  "chyba jeszcze nie ukończyłeś szkoły podstawowej,od wycięcia wrzodu i krótkiego pobytu w szpitalu nikt jeszcze nie umarł,a wręcz odwrotnie"

  200-300 tysięcy umarłych wrzodów w samym Iraku, a są przerzuty. Policzonych popaczkowanych 200-300, trudno powiedzieć ile nie policzonych i wyciętych przez podzienie wrzodowe i w wyniku walk wrzodów.
  Cierpienia pozostałych przy życiu bezcenne. Za wszystko inne zapłacisz mastercard i jeszcze zmodyfikowane "samostanowienie" do odwołania, czyli nigdy, albo do rewolty. Znowu pójdzie ze 200k wrzodów, albo lepiej. Tam sie robi klimat kancerogenny od tego leczenia..

  Powiedz mi holokaust to jest powyżej miliona? A poniżej to jest cool i wycinanie wrzodów?
  Wiesz, byli tacy co Żydów nazywali wrzodami i do dziś są tacy, którzy co prawda, metod malarza pokojowego nie pochwalają, ale z diagnozą medyczną się zgadzają..
 • @Torin 17:20:10
  hi..hi..jak zwykle ,nawiedzone durnie na kamieniu się mnożą i to właśnie w waszych osobach widać..nie podejmuję dyskusji ,normalnie z wariatami to niech szczoteczka do zębów próbuje ich co nieco przekonać...paaa...
 • @val 20:35:15
  Brakuje Ci argumentów to obrażasz. Teraz Twoją metodą: Jesteś idiotom, albo agentem i tyle!
 • @val 16:34:00/ przestroga dla tych od wycinania.
  co do wrzodow, to sa one wynikiem wewnetrznego problemu. jesli sie nie zlikwiduje przyczyny, to na miejsce jednego powstanie 10 nowych.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031