Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
480 postów 1309 komentarzy

Swiat Akwedukta

Akwedukt - Zyje dosc dlugo i staram sie mysleć. W życiu działam na wielu obszarach :-) Fizyka, sztuka inżynierska i logika - to podstawy myślenia racjonalnego. Ale również wiem sporo o duchowości. Bo przed nią przyszłość.

Smoleńsk - Lawina ruszyła. Ale to dopiero początek jej jazdy.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie będę powtarzał tego co każdy z blogerów NE dzisiaj wie o katastrofie smoleńskiej, chociaż do całkowitego wyjaśnienia w szczegółach jej przebiegu, przyczynach oraz ewentualnych sprawcach droga jeszcze daleka.

Początkowo zastanawiałem się, czy Panowie Kaczyński i Macierewicz nie dali się „wypuścić” dziennikarzom, bo przecież oficjalnej ekspertyzy my nie znamy.
Ale okazuje się, że Zespół Parlamentarny zlecił podobne badania za granicą i choć ilość próbek była mniejsza, to potwierdza informacje podane przez „Rz”.
A zatem miał tego jokera ukrytego w rękawie i nie wychylał się za wcześnie z jego wykorzystaniem.
Ciszy również i zasługuje na szacunek, że polscy biegli odmówili podpisania raportu z badań chemicznych i pirotechnicznych zanim nie pojadą pobrać więcej próbek z wraku.
Zgoda z obu stron (Polski i Rosji) na ich wyjazd po tak długim czasie od katastrofy ze strony „rządzących Polską” wydaje się być gwoździem do trumny.
Zastanawia, dlaczego zgodę na ich przyjazd i badania na miejscu wydali Rosjanie?
Przecież od samego początku znają prawdę. Oni takich błędów nie popełniają, przecież sami zrobili badania wykluczające wybuch i mogli sprawę uważać za zamkniętą.
Publikacja zdjęć ofiar katastrofy przez obywateli rosyjskich nie jest przypadkiem. Bez zgody władz żaden Rosjanin się na coś takiego nie zdecyduje, bo wie, czym to grozi.
A więc toczy się misterna gra Rosjan – jaki ma cel?
Doprowadzić do rozpierduchy politycznej w Polsce?
Po śmierci Lecha Kaczyńskiego doprowadzili boczną rurkę z gazem biegnącą poza terenem Polski do Niemiec.
A więc i Niemcy skorzystali na śmierci Prezydenta.
Udowodnić, że to Rosjanie podłożyli ładunki wybuchowe będzie trudno, choć wiadomo, że Tu-154 M był w remoncie w Rosji, i można je było „upakować” wewnątrz konstrukcji.
Zawsze mogą zwalać winę na Polaków.
Jednak ilość „przypadków” tak po stronie polskiej jak i rosyjskiej (brak monitoringu  w W-wie, brak nagrań z wieży w na lotnisku i wiele innych), raczej sugeruje działania wspólne.
Jedną z ostatnich nieznanych nam informacją jest treść zapisu korespondencji pomiędzy wieżą w Smoleńsku a JAK-40, IŁ-76 i TU-154 M.
Taśma z tym zapisem znalazła się w Polsce krótko po katastrofie. Jej odczyt z pewnością jest dużo prostszy niż odczyt z rejestratorów TU-154 M. Czemu zatem cisza?
Załóżmy, że biegli z Instytutu Sehna już dawno znają jej treść. Mogli być zmuszeni do wstrzymania się z podaniem informacji o tym zapisie, do czasu aż odczytają zapis rozmów w kokpicie TU-154 M z rejestratora TU-154 M.
Taki zapis (kopię) otrzymali i dawno już odczytali – stenogramy są dostępne w Internecie.
Cóż, dostali zlecenie, odczytali to co otrzymali i poszło w świat.
Pojawia się jednak poważny problem. Jak ten odczyt ma się do odczytów z Jak-40? Tego jeszcze nie wiemy ale najwyższa pora byśmy się dowiedzieli.
Jeśli nie pasują do siebie – to pojawia się poważny problem. Z pewnością taśma z Jak-40 nie została sfałszowana. A zatem?
A może prokuratura od dawna ma ten odczyt i chowa go dla siebie? To bardzo możliwe.
Przecież jego publikacja już dawno podważyłaby zapisy z rejestratora TU-154 M.
Gra na zwłokę – tylko taka była możliwa.
No ale tu kolejne wpadki:
- Konferencja w sprawie katastrofy smoleńskiej w Warszawie i jej ustalenia – już nie tylko w gronie kilku polskich naukowców pracujących za granicą ale mocno wzmocniona naukowcami z Polski,
- „Samobójstwo”  technika Jak-40,
- Wyniki analiz chemicznych i pirotechnicznych opracowanych w Polsce i za granicą.
LAWINA RUSZYŁA.
I nie współczuję żadnemu z kłamców, fałszerzy jak i tym zamieszanym w katastrofę.
Gratulacje dla prezydenta Komorowskiego za tak szybkie awanse dla wszystkich zaangażowanych w przebieg lotu do Smoleńska, ochronę prezydenta itd.
Oj, robi im się z pewnością ciepło.
Ciekawe, czy też zaczną popełniać samobójstwa?
 
 

KOMENTARZE

 • Ano...
  5+
 • Główna osoba to...
  Prezydent gdzieś poleci i to się wszystko zmieni...

  Zmieniło się w ZAMACH i NIELEGALNE PRZEJĘCIE WŁADZY...

  O tym trzeba przypominać bo w tej chwili o tej osobie jest cicho...
 • Ano cóż...
  Zachowanie "Ruskich" może dziwić, chyba że podkreślają "własną nieudolność" w zupełnie innym celu - dają znać, że to nie oni zrobili, tylko ktoś, kogo "nie można" oskarżyć...
  Zagadkowe? Inne być nie może.
 • Warto przypomnieć sobie, czyimi rękoma dokonali zamachu na Jana Pawła II
  Teraz nie można ich obciążać, nie można też winić Bułgarów i Turków.

  "Świetna, czysta" robota.

  Dokonali zamach rękami "polskich" WSIoków! A oni i owszem kręcili ale na prośbę Tuska! Z pewnością mają już nagranie na tę prośbę! I choć nie udało im się wyeliminować PiSu, to jednak dzięki "heroicznym" osłabili nas na Baardzo Dłuugo!!!

  A teraz nadszedł czas na wyeliminowanie Tuska, który zbytni skręcił w stronę Niemiec, bo ich Berliński sojusznik za bardzo urósł w siłę.
 • @mnich zarazy 16:03:58
  Robi się ciekawie. Czas na poważniejszą rozgrywkę. Jeszcze pewnie parę asów będzie wyciągniętych z rękawa.
  Z czyjego rękawa?
 • kanton 30.10.2012 16:12:54
  Właśnie... z jakich i jakie?
 • Wyklęty od czci i wiary
  A mimo wszystko wiedział co mówi,tak jak kiedyś określił wszystkich łącznie z PO że stoją tam gdzie stało ZOMO czy obecnie tego nie widać?Nie widzą tylko hipokryci i ludzie POprzedniego systemu z Palikotem włącznie.Obecnie oskarżając bezimiennie sprawców zamachu o morderstwo 96 osób ma również rację,ponieważ ten człowiek nie rzuca słów na wiatr jak to robią jego oponenci.Zdjęcia krążące w internecie są wystarczającym dowodem na to co się wydarzyło w Smoleńsku.Zdjęcie z postrzałem głowy jest poważnym dowodem ,którego nie sprawdzono mimo upływu32 miesięcy,o czym to świadczy o chęci dojścia do prawdy czy jej ukrycia przed społeczeństwem.Skoro widzimy takie zaniedbania to jakie możemy mieć zdanie o PO,PSL,SLD i RP jest to ośmieszenie narodu i kraju.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031